18.03.17

Тема уроку: Написання прізвищ прикметникової форми
Мета: пояснити учням правила написання прізвищ прикметникової форми; формувати вміння застосовувати ці правила на практиці; розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять.


                                                        ХІД УРОКУ     

І. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ

1. Перевірка домашнього завдання.

2. Словниковий диктант.

Червоногрудий, сизокрилий, водоплавний, мовно-літературний, народнопоетичний, життєрадісний, українсько-англійський, п’ятирічний, темно-синій, жовтогарячий, високочолий, ніжно-голубий, південно-східний, деревообробний, кисломолочний, м’ясо-молочний, глухонімий.

II.      ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ

III.    МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ

IV.    СПРИЙНЯТТЯ Й ЗАСВОЄННЯ УЧНЯМИ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота з таблицею.
ст.181

 2. Робота з підручником        

 Вправа 414 (усно)
 Вправа 415  (письмово).

3. Самостійна робота.

Записати речення, вибираючи з дужок потрібні букви.

       (Речення записані на дошці.)

Шевченко з нетерпінням чекав приїзду Щепк(и,і)на.
М(і,и)чур(і,и)н сидів задумливий і байдужий до вітань.
Серед співробітників редакції були Щедр(і,и)н, Сл(є,е)пцов.


V.      ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ
- Що означає прикметник?
-На які розріди за значенням поділяється?
-Якими способами творяться?
-Які правила написання прикметниковиі прізвищ ви запам’ятали?

VI.    ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

       Підручник, § 36, вправа 416 (письмово).



Немає коментарів:

Дописати коментар